ПРО НАС

ПРАВИЛА ЖИТТЯ ВІД ФОТО-МАНДРИ

Ми не уявляємо наших поїздок без піших прогулянок та катань на велосипеді, купанні в нічному океані, знайомства з місцевими жителями та смачної, традиційної кухні. Відвідування місцевих пабів, морських привозів, майстер класів та красивих фотографій. Тому перед тим як вирушити з нами в мандрівки просимо Вас ознайомитися з правилами життя ФОТО-МАНДРИ

Ми впевнені, що культуру і традиції, можна і потрібно пізнавати за допомогою нових смаків – вина, звичайного місцевого супу або десерту. За допомогою традиційних майстер класів, танців, фестивалів, місцевих розваг! Саме тому ми не просто пробуємо щось нове, а й досліджуємо продуктові ринки та готуємо національні страви, вивчажмо культуру та традиції. Обов’язково зупиняємося в місцевих віллах та невеликих затишних готелях! Що б відчути весь колорит країни та окремої місцевості! Кожна наша подорож – це маленький роман з країною, у яку ми вирушаємо! Ми вважаємо, що подорож вдалася тоді, коли у вас з’явиляється бажання знайти тут свою другу домівку

• Зупиняємося лише на віллах та невеликих місцевих готелях, які у повній мірі передають місцевий колорит.
• Беремо з собою мінімум речей (але обов’язково гарний настрій, улюблену сукню/сорочку, камеру). Ну, а по дрібницях, скуповуємо ретро на місцевих хендах. Наприклад Convers + фіолетова футболка + oldscholl Ray Ben + потерті джинси + пляшка хорошого вина!
• Уникаємо «стадного інстинкту типового туриста», не супроводжуємо натовп, не ходимо по заїзджених туристичних маршрутах, а ходимо своїми стежками, орієнтуючись по зірках на нічному небосхилі.
• Тусимо з місцевими аборигенами в кнайпах та пабах, на вулицях та підворотнях, музеях, ресторанах, місцях куди не ступала нога звичайного туриста. Ми не туристи – ми мандрівники!
• Готуємо різноманітні традиційні страви, що притаманні місцевій кухні. Готуємо виключно в ресторанах, на орендованих віллах, барбек’ю-places та де доведеться (наприклад вершина вулкану)
• Одягаємося, не як туристи, а як місцеві аборигени. Не «палимося», вживаємося в місцевий колорит. Для маскування, організатори дарують кожному футболку з “крепким принтом” від МИРНОпринт.
• Зупиняємо міжгалактичний часовий Континіум. Сідаємо на лавочку, замовляєм горнятко кави, а може й не кави… Відключаємо мізки та відпочиваємо!
• Дозволяємо собі загубитися на вулицях відвідуваних міст, довіритися своєму внутріщньому відчуттю та інтуїції.
• Мажорно зустрічаємо форс-мажори та світанки. З кавою, а може і не тільки кавою (вина не буває багато)
• Багато фотографуємо. Або ти, або тебе!… Робимо це красиво потім зводимо в окремий відеоролик та даруємо кожному учаснику експедиції. Галерея вдалих фото + відеоролик кожному!
• Впродовж мандрів беремо з собою плівкову ретро фото-камеру. Даємо змогу кожному навчитися фотографувати на раритет, потім шедеври роздруковуємо в темній кімнаті та влаштовуємо перформенс!
• Коли сушить, п’ємо воду з калюж, гірських джерел та навіть океанського узбережжя, якщо доведеться…

P.S. В мандрах – ти обличчя своєї країни. Тримай себе достойно. Говори розумні речі, частіше посміхайся, не піднімай копійки з калюж чи канав!.. Мандрємо сміливо!.. Мандруємо далі!.. Мандруємо разом!..

Мирослав:
Тел: 0688659698
FB: www.facebook.com/myroslav.burtovyy

Мар’яна:
Тел: 0688659697
FB: https://www.facebook.com/mariannaguk